ZAPROJEKTOWANY Z MYŚLĄ ZARÓWNO O TOBIE, JAK I O ŚRODOWISKU

Nasza nowa, ekologiczna szczoteczka do zębów Jordan Green Clean została zaprojektowana z myślą zarówno o Tobie, jak i o środowisku, dzięki czemu możesz zadbać o swoje zęby, troszcząc się jednocześnie o przyrodę.

– Skandynawskie wzornictwo dotyczy estetyki i funkcjonalności. Dla mnie istotny jest także zrównoważony rozwój – mówi Andreas Engesvik, projektant nowej szczoteczki do zębów.

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ BEZ KOMPROMISÓW

Dzięki nowoczesnej konstrukcji, ergonomicznym uchwytom i wysokiej jakości włosiu nasza przyjazna dla środowiska szczoteczka do zębów łączy w sobie łączy w sobie funkcjonalność ze zrównoważonymi materiałami. W procesie projektowania nic nie zostało pozostawione przypadkowi, a wszystkie elementy są starannie dobrane z myślą o środowisku.

W rzeczywistości aż 90% całego produktu (w tym opakowanie) jest wykonane z materiału pochodzącego z recyklingu, co minimalizuje zużycie zasobów. Na przykład uchwyt szczoteczki do zębów został zrobiony z przetworzonego plastiku z pojemników na żywność, a opakowanie – z przetworzonych włókien papierowych z produktów na bazie papieru.

Pozostałe 10% składa się głównie ze szczeciny, która jest w stu procentach ekologiczna, a etykieta opakowania wykonana jest z papieru mającego certyfikat FSC.

SKANDYNAWSKI DESIGN Z NACISKIEM NA ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

Zgodnie ze skandynawskim wzornictwem Jordan Green Clean ma nowoczesny i minimalistyczny wygląd. Składa się tylko z materiałów potrzebnych do zapewnienia komfortowego szczotkowania zębów.

Twórca Andreas Engesvik skupił się na opracowaniu projektu produktu, który jest nie tylko piękny, lecz także trwały. Rezultat idealnie pasuje do serca skandynawskiego designu.

– Muszę przyznać, że jestem bardzo dumny z wyniku. Ta szczoteczka do zębów reprezentuje najlepsze cechy obu światów: jest bardzo estetyczna i funkcjonalna, a jednocześnie przyjazna dla środowiska – mówi Engesvik.

Dzięki temu nie musisz rezygnować z trwałości, funkcjonalności ani estetyki. Szczoteczka do zębów jest dostępna w wersji z miękkim i średnio twardym włosiem oraz w czterech różnych kolorach.